KAISEROVE VÝHODY

 

Dobrý deň, panstvo. Spokojný zákazník bol pre našu famíliu vždy dôležitý. Či už bol človek šľachticom alebo sedliakom, naša prateta vo svojom koloniále vždy vedela, čo znamená starostlivosť o zákazníka. Tak som od nej čo-to obkukal.


kaiser_s_bykem

 

poctivo vyrábané udiarne

NAŠE FORTIEĽNE UDIARNE VYRÁBAME V ČESKOM MESTEČKU KŘIŽANOV UŽ DOBRÝCH 25 ROKOV. ZA TÚ DOBU SI ICH STIHLI OBĽÚBIŤ V CELEJ ZÁPADNEJ EURÓPE, NAJMÄ V NEMECKU, Česku, Slovensku, RAKÚSKU, FRANCÚZSKU ČI HOLANDSKU.
Poradíme a pomôžeme

KTO BY POZNAL VLASTNÉ VÝROBKY LEPŠIE NEŽ TEN, KTO ICH VYRÁBA? RADI PORADÍME ČI UŽ S VÝBEROM UDIARNE, JEJ PREVÁDZKOU, ALEBO AJ SO SAMOTNÝM ÚDENÍM. KEĎ JE NALOŽENÝ PROVIANT, VIEM, ŽE JE DÔLEŽITÉ FOFROM REAGOVAŤ!
rýchle doručenie

NAŠOU SNAHOU JE MAŤ VÄČŠINU TOVARU NA SKLADE. AK SI OBJEDNÁTE TOVAR DO 10. HODINY DOPOLUDNIA, GARANTUJEM, ŽE NA DRUHÝ DEŇ BUDE U VÁS. OBJEDNÁVKU SI MÔŽETE PRÍPADNE VYZDVIHNÚŤ V JEDNEJ Z NAŠICH PREDAJNÍ.
5 rokov záruka

Za kvalitu našich udiarní dám ruku do ohňa. preto na všetky nerezové i pozinkované modely ponúkam predĺženú päťročnú záruku na konštrukciu, zvary, nity i plášť.
doprava zadarmo

Všetky objednávky presahujúce sumu 120 EUR posielam bez ďalších nákladov na dopravu. Vzťahuje sa aj na paletovú prepravu a hromadnom zásielky. podmienkou je platba on-line. na dobierku +2 EURÁ.
30 dní na vrátenie

VÝBER UDIARNE SA NESMIE UPONÁHĽAŤ. NAVYŠE, AK NEMÁTE MOŽNOSŤ POZRIEŤ SI JU FYZICKY, NEMUSÍ VÁM VŠETKO VYHOVOVAŤ. PRETO VÁM PONÚKAM 30-DŇOVÚ LEHOTU NA VRÁTENIE. Na sichr.

 

Nenašli ste odpovede na vaše otázky? Zavolajte nám!
PO - PI / 8 - 16 HOD. + 421 948 555 677

 

Späť do obchodu