Prémiový set hrubej drviny - pre SMOKEMEISTER

Môžeme doručiť do:
24.6.2024
Odosielame do 24 hod.
Značka: KAISER
€11,10 / ks
Kategória: Drevo, piliny a štiepka na údenie
? Vhodné pre: Udiarne na drevo, SMOKEMEISTER

CENOVO ZVÝHODNENÝ SET 4 BALENIE PRÉMIOVEJ ZMESI HRUBEJ DREVENEJ ŠTIEPKY. NA ÚDENIE BRAVČOVÉHO, HYDINY, HOVÄDZIEHO, RYBY A SYROV.

 

 

BRAVČOVÉ MÄSO


KOMBINÁCIA BUKU A NASLADNÉ ČEREŠŇE JE SKVELOU KOMBINÁCIOU NA ÚDENIE BRAVČOVÉHO OD KÝTY AŽ PO BÔČOK S NÁDHERNOU ZLATAVO-MAHAGONOVOU FARBOU.

 

 

 HYDINA MÄSO


ZMES BUKU, JABLOŇA A JAVORU VYLADENÁ NA ÚDENIE HYDINOVÉHO MASA. DYMOVÝ MIX DODÁ HYDROŽU ZLATAVÚ FARBU A JEMNE NASLADNÉ DYMOVÉ AROMÁ.

 

 

RYBY A SYRY


KOMBINÁCIA JEMNOSTI OLŠA A VYVÁŽENOSTI BUKU JE TÁTO ZMES SKVELOU VOĽBOU NA ÚDENIE NIELEN SLADKOVODNÝCH A MORSKÝCH RÝB, ALE AJ SYROV. TAK RAUŠOVNÉ ÚDENIE!

 

 

HOVÄDZIE MÄSO


STREDNE SILNÁ AROMA PREPOJČUJE STAROSTLIVO VYBRANÝ POMER BUKU, SLIVKY A DUBU. ŠPECIÁLNE NAVRHNUTÝ BLEND NA ÚDENIE HOVÄDZIEHO A ZVERINY.

 

 

 

 

HRUBOSŤ ŠTIEPKY


HRUBOSŤ 6-12 MM JE URČENÁ PRE UDIARNE NA DREVO
A JEDNO BALENIE VYDRŽÍ NA CCA 6 HODÍN UDENIA. AK KÚRITE V OHNIŠTI ELEKTRICKÚ ŠPIRÁLU, ODPORÚČAJEM POUŽÍVAŤ FRAKCIU 1-3 MM.

 

 

UDRŽATEĽNOSŤ


ČO Z PRÍRODY ZÍSKAME, MALI BY SME AJ VRÁTIŤ SPÄŤ. ZA TÝM SI STOJÍM. SNAŽÍME SA PRETO ZACHOVAŤ DIVERZITU TÝM, ŽE S KAŽDÝM PREDANÝM BALÍČKOM PRISPIEVAME K OBNOVE LESOV A OVOCNÝCH SADOV. A TO I VĎAKA VÁM!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu