Kaiserov Smokemeister® - generátor dymu s chladičom

Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Odosielame do 24 hod.
Značka: KAISER
€314 / ks
Kaiser Smokemeister generátor dymu s chladičom
Doprava zadarmo
ZADARMOZADARMO

Údenie bez starostí

S generátorom Smokemeister® získate poloautomatickú udíareň bez nutnosti neustálej obsluhy. Zásobník naplníte drevenou štiepkou a o stabilnú teplotu dýmu v údiarni sa postará elektrická špirála s termostatom.
 

Iba čistý dým

Dali sme si záležať na tom, aby dym, který prebehne okolo proviantu bol čo najčistší a voňavý. Filtračný valec s katalyzátorom pohltí veľkú časť dehtu a dym zároveň ochladí na poctivých 28 °C.
 

Stabilný výkon

Zásobník na drevenú štiepku je dimenzovaný až na 12 hod. Údenie takže si panstvo zvládnete i bezpečne odpočinúť. Vzduchovým motorčekom ovládáte hustotu dýmu a tým aj ovplivňujete spotrebu štiepky.
 
Kapacita zásobníku: 1 kg štěpky
Doba provozu: 12 hod. / náplň
Teplota kouře: od 28 °C
Materiál: Nerez
Max. provozní teplota: 150 °C
Provozní náklady Údírny: cCa 6 kč / hod.

Konštantný dym

Dymovod vedúcí do údiarne rozptyluje dym nad elektrickou špirálou rovnomerne. Vďaka tomu se ohreje po celom priestore udiarne a prejde aj okolo stien. Proviant je tak vyúdený konštantne.
 

Ekonomická prevádzka

Zásobník na drevenú štiepku má kapacitu 1 kg, čo sú náklady cca 130 kč na jedno naplnenie zásobníku. Elektrická špirála a vzduchový motorček potom spotrebujú energiu cca 0,25 EUR za hodinu údenia.
 

Jednoduchá údržba

Generátor Smokemeister® je kompletne rozoberatel'ný. Do poslednej skrutky. Zaslúži si totiž pravidelné čIštenie a údržbu, ktorú by ste nemali vynechať po každom druhom údení.
 
Ako údiť so Smokemeisterom®?
S generátorom je udenie jednoduché, pohodlné aj ekonomické zároveň.
Krok 1
Naplňte zásobník hrubou drevenou štiepkou. Zároveň venujte pozornosť tomu, akú dlhú dobu budete chcieť údiť. Nie vždy musíte zásobník naplniť celý.
Krok 2
Zapnite elektrickú špirálu, údiareň vyhrejte na požadovanú teplotu a komoru naplňte osušeným proviantom. Zapnite vzduchový motorček na plný výkon.
Krok 3
Zapálte 3 zápalné otvory v zásobníku. Akonáhle začne dým prúdiť do údiarne, nastavte na motorčeku požadovanú intenzitu ohňa.
Ak máte radi videa, mrknite na náš youtube.Nájdete tu postup, ako generátor rozhicovať.

 

Fortelná kvalita

Smokemeister® je vyrobený kompletne z nerezového materiálu. Vzťahuje sa na neho 5 ročná záruka rovnako tak ako na všetky nerezové údiarne v našej ponuke.
 
Uzení je nové grilování
Tak ať vám šmakuje!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu