Kaiserove elektrické udiarne

Elektrické udiarne sú bezkonkurenčné v rýchlosti údenia a pohodlnosti udržanie stálej teploty - odpadá zakladanie ohňa a čakanie na tie správne uhlíky, ani veľké kolísanie teploty medzi prikladaním. Stačí nasypať piliny na údenie do misky, zľahka navlhčiť a vykurovacia špirála sa už postará ako o teplo, tak aj o vývin dymu. Na vás je len kropenie údiacich pilín vodou, pre udržanie správnej vlhkosti v udiarni a tiež pre riadenie rýchlosti horenia pilín. V našich udiarňach vyúdime všetko od mäsa, cez ryby, klobásy, syry, ale i napríklad výborné orechy a odporúčame vyskúšať aj údené Jerky (sušené plátky mäsa).

Všetky udiarne sú vonkajšie a ľahko prenosné. Nerezové varianty zaručujú dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Všetky modely, ich rozdelenie, porovnania a rozdiely nájdete tu.

Udiarne vyrábame v dvoch základných radoch - jednoplášťové a dvojplášťové, ktoré sú zateplené izoláciou Isover s hrúbkou 25mm. Za našou kvalitou si stojíme a preto poskytujeme na všetky udiarne predĺženú záruku 5 rokov.

Cena

290665
1290665

Značky

Druh kúrenia

Externý odvod dymu

Hmotnosť mäsa

Materiál

Sezóna údenia

Výška udiarne

Zameranie

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 2
2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie