Elektrické udiarne sú bezkonkurenčné v rýchlosti údenia a pohodlnosti udržanie stálej teploty - odpadá zakladanie ohňa a čakanie na tie správne uhlíky, ani veľké kolísanie teploty medzi prikladaním. Stačí nasypať piliny na údenie do misky, zľahka navlhčiť a vykurovacia špirála sa už postará ako o teplo, tak aj o vývin dymu. Na vás je len kropenie údiacich pilín vodou, pre udržanie správnej vlhkosti v udiarni a tiež pre riadenie rýchlosti horenia pilín. V našich udiarňach vyúdime všetko od mäsa, cez ryby, klobásy, syry, ale i napríklad výborné orechy a odporúčame vyskúšať aj údené Jerky (sušené plátky mäsa).

Všetky udiarne sú vonkajšie a ľahko prenosné. Nerezové varianty zaručujú dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Všetky modely, ich rozdelenie, porovnania a rozdiely nájdete tu.

Udiarne vyrábame v dvoch základných radoch - jednoplášťové a dvojplášťové, ktoré sú zateplené izoláciou Isover s hrúbkou 25mm. Za našou kvalitou si stojíme a preto poskytujeme na všetky udiarne predĺženú záruku 5 rokov.

kaiser-patdesiatka-elektricka-udiaren
Doprava zadarmo
KAISEROVA '50' elektrická udiareň
€170

Najpredávanejšia domáca udiareň v našej ponuke

Odosielame do 24 hod. 
922054
kaiser-osemdesiatka-elektricka-izolovana_udiaren
Doprava zadarmo
KAISEROVA '80' elektrická udiareň
€319

ELEKTRICKÁ OSEMDESIATKA spĺňa všetky predpoklady ideálnej domácej udiarne, vhodná na celoročné údenie

3 týždne 
923052
2 položiek celkom