Hovädzie mäso - zmes jemnej štiepky na údenie

Značka: KAISER
od €3,10 / ks
Kategória: Drevo, piliny a štiepka na údenie
Drevo na údenie: Pre elektrické udiarne, Na údenie hovädzieho
Príslušenstvo k:: Elektrická 50 a 100, Elektrická 80 a 125, Elektrická 200
Hovädzie mäso - zmes jemnej štiepky na údenie
Novinka 5ks a viac zľava
0,5kg
Odosielame do 24 hod.
Môžeme doručiť do: 18.4.2024
€3,10 / ks
6kg
Odosielame do 24 hod.
Môžeme doručiť do: 18.4.2024
€20,40 / ks

 

Starostlivo vybraný pomer buka, slivky a duba dodáva stredne plnú arómu. Špeciálne navrhnutá zmes na údenie hovädzieho a bravčového mäsa a diviny.

 

PRÉMIOVÁ KVALITA 

Moje drevené štiepky sú najvyššej kvality. Neobsahuje prach, kôru, plesne ani iné nečistoty. Sušíme ju na maximálne 12 % vlhkosti s certifikátom pre potravinársky a mäsový priemysel. Je skrátka bezpečná.

 

PRECÍZNÉ VÝSLEDKY

Ideálny pomer slivky, dubu a buka pre lepší výsledok údenia. Bola to alchýmia, ale podarilo sa mi skombinovať chuť a dĺžku zuhoľnatenia jednotlivých druhov tak, aby to stálo za to.

 

Sila vône: stredná (3/5)
Výťažnosť: vysoká
Frakcia: 1-3 mm

 

Zloženie: buk, slivka a dub
Hmotnosť balenia: 500 g
Certifikácia: áno

 

VYNIKAJÚCE PRE ČERVENÉ MÄSO

Udenie hovädzieho bôčika alebo príprava skvelého pastrami už nebude žiadny problém. Stačí postupovať podľa mojich osvedčených metód marinovania mäsa a získať túto špeciálnu zmes na jedno kolo údenia. Milovníkom výraznejšej chuti ju odporúčam aj na bravčové mäso. Či už ide o bôčik alebo klobásu.

 

HRUBOSŤ ŠTIEPKY

Hrubosť 1 - 3 mm je určená pre elektrické udiarne. Jedno balenie vydrží cca 6 hodín údenia. Ak kúrite v ohnisku drevom alebo ak používate externý vyvíjač dymu (SMOKEMEISTER), odporúčam použiť frakciu 6-12 mm.

 

UDRŽATEĽNOSŤ

To, čo od prírody dostávame, by sme mali aj vracať. Za tým si stojím. Preto sa snažíme zachovať rozmanitosť tým, že každým predaným balíkom prispievame na obnovu lesov a ovocných sadov. A vďaka patrí aj vám!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu