Hydinové mäso - zmes jemnej štiepky na úden

Značka: KAISER
od €3,10 / ks
Kategória: Drevo, piliny a štiepka na údenie
Příslušenství pro:: Elektrická 80 a 125, Elektrická 200
Hydinové mäso - zmes jemnej štiepky na úden
Novinka 5ks a viac zľava
0,5kg
Odosielame do 24 hod.
Môžeme doručiť do: 4.6.2024
€3,10 / ks
6kg
Odosielame do 24 hod.
Môžeme doručiť do: 4.6.2024
€20,40 / ks

 

Vyvážený pomer buka, jablone a javora. Jemná a mierne sladká vôňa špeciálne navrhnutá na údenie bieleho mäsa. Vhodná najmä na kurčatá a morky.

 

PRÉMIOVÁ KVALITA 

Moje drevené štiepky sú najvyššej kvality. Neobsahuje prach, kôru, plesne ani iné nečistoty. Sušíme ju na maximálne 12 % vlhkosti s certifikátom pre potravinársky a mäsový priemysel. Je skrátka bezpečná.

 

PRECÍZNÉ VÝSLEDKY

V tejto zmesi som vyladil ideálny pomer 3 druhov dreva pre lepší výsledok údenia. Bola to alchýmia, ale podarilo sa mi skombinovať chuť a dĺžku zuhoľnatenia jednotlivých druhov tak, aby to stálo za to.

 

Sila vône: stredná (3/5)
Výťažnosť: stredná
Frakcia: 1-3 mm

 

Zloženie: buk, javor a jabloň
Hmotnosť balenia: 500 g
Certifikácia: áno

 

VYNIKAJÚCE NA HYNDINU

Udenie celého kurčaťa, stehien alebo len šťavnatých kačacích pŕs už nebude žiadny problém. Stačí dodržať môj osvedčený postup nakladania a zaobstarať túto špeciálnu zmes.

 

HRUBOSŤ ŠTIEPKY

Hrubosť 1 - 3 mm je určená pre elektrické udiarne. Jedno balenie vydrží cca 6 hodín údenia. Jedno balenie vydrží cca 6 hodín údenia. Ak kúrite v ohnisku drevom alebo ak používate externý vyvíjač dymu (SMOKEMEISTER), odporúčam použiť frakciu 6-12 mm.

 

UDRŽATEĽNOSŤ

To, čo od prírody dostávame, by sme mali aj vracať. Za tým si stojím. Preto sa snažíme zachovať rozmanitosť tým, že každým predaným balíkom prispievame na obnovu lesov a ovocných sadov. A vďaka patrí aj vám!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu