Elektrické udiarne sú bezkonkurenčné v rýchlosti údenia a pohodlnosti udržanie stálej teploty - odpadá zakladanie ohňa a čakanie na tie správne uhlíky, ani veľké kolísanie teploty medzi prikladaním. Stačí nasypať piliny na údenie do misky, zľahka navlhčiť a vykurovacia špirála sa už postará ako o teplo, tak aj o vývin dymu. Na vás je len kropenie údiacich pilín vodou, pre udržanie správnej vlhkosti v udiarni a tiež pre riadenie rýchlosti horenia pilín. V našich udiarňach vyúdime všetko od mäsa, cez ryby, klobásy, syry, ale i napríklad výborné orechy a odporúčame vyskúšať aj údené Jerky (sušené plátky mäsa).

Všetky udiarne sú vonkajšie a ľahko prenosné. Nerezové varianty zaručujú dlhú životnosť a ľahkú údržbu. Všetky modely, ich rozdelenie, porovnania a rozdiely nájdete tu.

Udiarne vyrábame v dvoch základných radoch - jednoplášťové a dvojplášťové, ktoré sú zateplené izoláciou Isover s hrúbkou 25mm. Za našou kvalitou si stojíme a preto poskytujeme na všetky udiarne predĺženú záruku 5 rokov.

kaiser-stodvadsatpatka-elektricka-udiaren-izolovana
Doprava zadarmo
KAISEROVA '125' elektrická udiareň
€398

Celonerezová ELEKTRICKÁ UDIAREŇ vhodná na celoročné použitie, s poriadnym priestorom na údenie

3 týždne 
923054
kaiser-dvestovka-elektricka-udiaren
Doprava zadarmo
KAISEROVA '200' elektrická udiareň
€670

Elektrická celonerezová izolovaná udiareň s poriadnym objemom vnútri

3 týždne 
923058
kaiser-osemdesiatka-elektricka-izolovana_udiaren
Doprava zadarmo
KAISEROVA '80' elektrická udiareň
€319

ELEKTRICKÁ OSEMDESIATKA spĺňa všetky predpoklady ideálnej domácej udiarne, vhodná na celoročné údenie

3 týždne 
923052
3 položiek celkom