SMOKEMEISTER® '80' Poloautomatická izolovaná udiareň 2024

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Odosielame do 24 hod.
Značka: KAISER
€1 160 –8 % €1 060 / sada
Kategória: Smokemeister®
Druh kúrenia: Zásuvka na vykurovanie el. špirálou
Externý odvod dymu: Napojenie na komín
Hmotnosť mäsa: Až 12kg
Materiál: Nerezové
Sezóna údenia: Celý rok
Výška udiarne: 85cm
Zameranie: Domáce a záhradné
udiaren kaiser_80_smokemeister
Doprava zadarmo
ZADARMOZADARMO €1 160 –8 %

Smokemeister®

generátor dymu Smokemeister® stavia naše fortelné mašinky do segmentu poloautomatických udiarní. Vydrží dodávať proviantu konštantný dym po dobu až 12 hodín na jedno naplnenie zásobníka.
 

Kapacita udiarne

do Kaiserovej 80´dávate 35 klobás, 16 pstruhov alebo 12 kg mäsového i nemäsného proviantu. Udiť môžete aj syry, zeleninu alebo napríklad soľ. Vďaka preskleniu môžete sledovať proces údenia.
 

Komfortná obsluha

generátor Smokemeister® naplníte drevenou štiepkou, vzduchovým motorom nastavíte intenzitu dymu a elektrická špirála s termostatom zabezpečí konštantnú teplotu v udiarni.
 

Len čistý dym

Dym do udiarne prúdi cez katalyzátor, ktorý z dymu odlučuje nežiaduce látky. Dym sa zároveň ochladzuje a udiareň je tak vhodná aj na údenie studeným dymom.
 

4 variabilné fochy

proviant zavesíte za háčik na nerezové tyčky alebo pohodlne rozložíte na rošty. Všetko nájdete v základnom balení pri udiarni. Mrknite na moje tipy a recepty a nechajte sa inšpirovať!
Rozmery udiarne: 38,5 x 86 x 41 cm
Rozmery komory: 36 x 67,5 x 32,5 cm
Kapacita potravín: 12 kg
Priemer komínkua: 100 mm
Váha udiarne: 30 kg
Materiál: Nerez + izolačná vata
Max. prevádzková teplota: 150 °C
Prevádzkové náklady: cca 6 kč / hod.
Výkon špirály: 2000 W
 

Ekonomická prevádzka

kombinácia drevnej štiepky a elektrickej energie je nielen úsporná, ale ušetríte aj veľa času pri prevádzke udiarne, keď nemusíte sypať drevnú štiepku do ohniska a dymiť. Izolovaná konštrukcia tiež zaručuje, že teplota nebude kolísať.
 

Design udiarne

Kaiserova presklená 80' je novinkou tohtoročnej sezóny. Je to ideálna domáca udiareň pre celoročnú prevádzku, v ktorej sme okrem presklenia vylepšili niekoľko detailov pre pohodlnejšie používanie.
 

Celoročné použivanie

Vďaka dvojstennej izolovanej konštrukcii môžete udiareň používať po celý rok. Keď je horúco alebo chladno. Je ideálna na záhradu alebo terasu a možno ju ľahko pripojiť k vonkajšiemu dymovodu.
 

Fortelná kvalita

Všetky nerezové udiarne sa poctivo vyrábajú v Krížanove na Vysočine. Preto vám môžem ponúknuť 5-ročnú záruku na udiareň, jej konštrukciu, zvary a nitovanie, ako aj kvalitný servis.
 
Základné vybavenie Smokemeister® 80'
súčasťou balenia je všetok vercajk potrebný na vaše prvé údenie
Ako údit se Smokemeisterom?
s generátorom je fajčenie jednoduché, pohodlné a zároveň úsporné.
Krok 1
Naplňte zásobník hrubými drevnými štiepkami. Zároveň venujte pozornosť tomu, ako dlho chcete údiť. Zásobník nemusíte vždy úplne naplniť.
Krok 2
Zapnite elektrickú špirálu, rozohrejte udiareň na požadovanú teplotu a naplňte komoru osušeným proviantom. Zapnite vzduchový motor na plný výkon.
Krok 3
Zapáľte 3 zapaľovacie otvory v zásobníku. Keď do udiarne začne prúdiť dym, nastavte motor dymu na požadovanú intenzitu.
 

Údenie je umenie

Radi udíte studeným dymom? Alebo skôr horúcim dymom? Alebo najradšej experimentujete? Vitajte v našej rodine udiarní a nechajte sa inšpirovať. Tak raušovné údenie!
 
Údenie je nové grilovanie
Tak ať vám šmakuje!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu